Održana Tehnička konferencija

В А Ж Н О
27 фебруара, 2020

Održana Tehnička konferencija

Juče je u hotelu Slavija održana Tehnička konferencija 52. Međunarodnog Velemajstorskog Turnira šahistkinja, kao i  paralelno Velemajstorskog muškog turnira Radnički Chess 2020.

Igračice i igrači su upoznati sa Pravilima turnira, a onda su izvukli turnirske brojeve, i obavljeno je parovanje turnira.

Tehničkoj konferenciji je pored službenih lica turnira prisustvovao i Predsednik ŠSB g-din Miloš Stokić.

52. Medjunarodni Velemajstorski Turnir Sahistkinja              
                                   
Starting Rank Crosstable after Round 1                            
                                   
SNo.   Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Res. SB Rank
1 WFM Lehaci Miruna-Daria 2241 ROU *                   0 0.00 1
2 WGM Xu Yuanyuan 2322 CHN   *                 0 0.00 2
3 WGM Eric Jovana 2308 SRB     *               0 0.00 3
4 WIM Dimitrova Aleksandra 2251 RUS       *             0 0.00 4
5 WGM Maisuradze Nino 2217 FRA         *           0 0.00 5
6 WGM Chelushkina Irina 2238 SRB           *         0 0.00 6
7 FM Cvitan Ena 2276 CRO             *       0 0.00 7
8   Nestorovic Katarina 2027 SRB               *     0 0.00 8
9   Lu Miaoyi 1976 CHN                 *   0 0.00 9
10 WGM Benderac Ana 2169 SRB                   * 0 0.00 10
52. Medjunarodni Velemajstorski Turnir Sahistkinja    
                 
Round 1 on 2020/03/03 at 1600            
                 
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
1 WFM Lehaci Miruna-Daria 2241 WGM Benderac Ana 2169 10
2 WGM Xu Yuanyuan 2322   Lu Miaoyi 1976 9
3 WGM Eric Jovana 2308   Nestorovic Katarina 2027 8
4 WIM Dimitrova Aleksandra 2251 FM Cvitan Ena 2276 7
5 WGM Maisuradze Nino 2217 WGM Chelushkina Irina 2238 6
                 
Round 2 on 2020/03/04 at 1600            
                 
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
10 WGM Benderac Ana 2169 WGM Chelushkina Irina 2238 6
7 FM Cvitan Ena 2276 WGM Maisuradze Nino 2217 5
8   Nestorovic Katarina 2027 WIM Dimitrova Aleksandra 2251 4
9   Lu Miaoyi 1976 WGM Eric Jovana 2308 3
1 WFM Lehaci Miruna-Daria 2241 WGM Xu Yuanyuan 2322 2
                 
Round 3 on 2020/03/05 at 1600            
                 
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
2 WGM Xu Yuanyuan 2322 WGM Benderac Ana 2169 10
3 WGM Eric Jovana 2308 WFM Lehaci Miruna-Daria 2241 1
4 WIM Dimitrova Aleksandra 2251   Lu Miaoyi 1976 9
5 WGM Maisuradze Nino 2217   Nestorovic Katarina 2027 8
6 WGM Chelushkina Irina 2238 FM Cvitan Ena 2276 7
                 
Round 4 on 2020/03/06 at 1600            
                 
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
10 WGM Benderac Ana 2169 FM Cvitan Ena 2276 7
8   Nestorovic Katarina 2027 WGM Chelushkina Irina 2238 6
9   Lu Miaoyi 1976 WGM Maisuradze Nino 2217 5
1 WFM Lehaci Miruna-Daria 2241 WIM Dimitrova Aleksandra 2251 4
2 WGM Xu Yuanyuan 2322 WGM Eric Jovana 2308 3
                 
Round 5 on 2020/03/07 at 1600            
                 
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
3 WGM Eric Jovana 2308 WGM Benderac Ana 2169 10
4 WIM Dimitrova Aleksandra 2251 WGM Xu Yuanyuan 2322 2
5 WGM Maisuradze Nino 2217 WFM Lehaci Miruna-Daria 2241 1
6 WGM Chelushkina Irina 2238   Lu Miaoyi 1976 9
7 FM Cvitan Ena 2276   Nestorovic Katarina 2027 8
                 
Round 6 on 2020/03/08 at 1600            
                 
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
10 WGM Benderac Ana 2169   Nestorovic Katarina 2027 8
9   Lu Miaoyi 1976 FM Cvitan Ena 2276 7
1 WFM Lehaci Miruna-Daria 2241 WGM Chelushkina Irina 2238 6
2 WGM Xu Yuanyuan 2322 WGM Maisuradze Nino 2217 5
3 WGM Eric Jovana 2308 WIM Dimitrova Aleksandra 2251 4
                 
Round 7 on 2020/03/09 at 1600            
                 
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
4 WIM Dimitrova Aleksandra 2251 WGM Benderac Ana 2169 10
5 WGM Maisuradze Nino 2217 WGM Eric Jovana 2308 3
6 WGM Chelushkina Irina 2238 WGM Xu Yuanyuan 2322 2
7 FM Cvitan Ena 2276 WFM Lehaci Miruna-Daria 2241 1
8   Nestorovic Katarina 2027   Lu Miaoyi 1976 9
                 
Round 8 on 2020/03/10 at 1600            
                 
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
10 WGM Benderac Ana 2169   Lu Miaoyi 1976 9
1 WFM Lehaci Miruna-Daria 2241   Nestorovic Katarina 2027 8
2 WGM Xu Yuanyuan 2322 FM Cvitan Ena 2276 7
3 WGM Eric Jovana 2308 WGM Chelushkina Irina 2238 6
4 WIM Dimitrova Aleksandra 2251 WGM Maisuradze Nino 2217 5
                 
Round 9 on 2020/03/11 at 1100            
                 
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
5 WGM Maisuradze Nino 2217 WGM Benderac Ana 2169 10
6 WGM Chelushkina Irina 2238 WIM Dimitrova Aleksandra 2251 4
7 FM Cvitan Ena 2276 WGM Eric Jovana 2308 3
8   Nestorovic Katarina 2027 WGM Xu Yuanyuan 2322 2
9   Lu Miaoyi 1976 WFM Lehaci Miruna-Daria 2241 1
RADNICKICHESS – 2020 GM Round Robin, Belgrade 03. – 11. 03.    
                                   
Starting Rank Crosstable after Round 1                            
                                   
SNo.   Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Res. SB Rank
1 GM Kotronias Vasilios 2519 GRE *                   0 0.00 1
2 FM Borsuk Konstantin 2426 UKR   *                 0 0.00 2
3 GM Abramovic Bosko 2353 SRB     *               0 0.00 3
4 FM Djokic Nenad 2320 SRB       *             0 0.00 4
5 GM Andreev Eduard 2420 UKR         *           0 0.00 5
6 FM Milosevic Milos 2276 SRB           *         0 0.00 6
7 FM Budisavljevic Luka 2457 SRB             *       0 0.00 7
8 IM Kazakouski Valery 2463 LTU               *     0 0.00 8
9 FM Siddharth Jagadeesh 2312 SGP                 *   0 0.00 9
10 GM Ivanov Mikhail M 2351 RUS                   * 0 0.00 10
RADNICKICHESS – 2020 GM Round Robin, Belgrade 03. – 11. 03.    
                 
Round 1 on 2020/03/03 at 16:00            
                 
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
1 GM Kotronias Vasilios 2519 GM Ivanov Mikhail M 2351 10
2 FM Borsuk Konstantin 2426 FM Siddharth Jagadeesh 2312 9
3 GM Abramovic Bosko 2353 IM Kazakouski Valery 2463 8
4 FM Djokic Nenad 2320 FM Budisavljevic Luka 2457 7
5 GM Andreev Eduard 2420 FM Milosevic Milos 2276 6
                 
Round 2 on 2020/03/04 at 16:00            
                 
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
10 GM Ivanov Mikhail M 2351 FM Milosevic Milos 2276 6
7 FM Budisavljevic Luka 2457 GM Andreev Eduard 2420 5
8 IM Kazakouski Valery 2463 FM Djokic Nenad 2320 4
9 FM Siddharth Jagadeesh 2312 GM Abramovic Bosko 2353 3
1 GM Kotronias Vasilios 2519 FM Borsuk Konstantin 2426 2
                 
Round 3 on 2020/03/05 at 16:00            
                 
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
2 FM Borsuk Konstantin 2426 GM Ivanov Mikhail M 2351 10
3 GM Abramovic Bosko 2353 GM Kotronias Vasilios 2519 1
4 FM Djokic Nenad 2320 FM Siddharth Jagadeesh 2312 9
5 GM Andreev Eduard 2420 IM Kazakouski Valery 2463 8
6 FM Milosevic Milos 2276 FM Budisavljevic Luka 2457 7
                 
Round 4 on 2020/03/06 at 16:00            
                 
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
10 GM Ivanov Mikhail M 2351 FM Budisavljevic Luka 2457 7
8 IM Kazakouski Valery 2463 FM Milosevic Milos 2276 6
9 FM Siddharth Jagadeesh 2312 GM Andreev Eduard 2420 5
1 GM Kotronias Vasilios 2519 FM Djokic Nenad 2320 4
2 FM Borsuk Konstantin 2426 GM Abramovic Bosko 2353 3
                 
Round 5 on 2020/03/07 at 16:00            
                 
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
3 GM Abramovic Bosko 2353 GM Ivanov Mikhail M 2351 10
4 FM Djokic Nenad 2320 FM Borsuk Konstantin 2426 2
5 GM Andreev Eduard 2420 GM Kotronias Vasilios 2519 1
6 FM Milosevic Milos 2276 FM Siddharth Jagadeesh 2312 9
7 FM Budisavljevic Luka 2457 IM Kazakouski Valery 2463 8
                 
Round 6 on 2020/03/08 at 16:00            
                 
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
10 GM Ivanov Mikhail M 2351 IM Kazakouski Valery 2463 8
9 FM Siddharth Jagadeesh 2312 FM Budisavljevic Luka 2457 7
1 GM Kotronias Vasilios 2519 FM Milosevic Milos 2276 6
2 FM Borsuk Konstantin 2426 GM Andreev Eduard 2420 5
3 GM Abramovic Bosko 2353 FM Djokic Nenad 2320 4
                 
Round 7 on 2020/03/09 at 16:00            
                 
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
4 FM Djokic Nenad 2320 GM Ivanov Mikhail M 2351 10
5 GM Andreev Eduard 2420 GM Abramovic Bosko 2353 3
6 FM Milosevic Milos 2276 FM Borsuk Konstantin 2426 2
7 FM Budisavljevic Luka 2457 GM Kotronias Vasilios 2519 1
8 IM Kazakouski Valery 2463 FM Siddharth Jagadeesh 2312 9
                 
Round 8 on 2020/03/10 at 16:00            
                 
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
10 GM Ivanov Mikhail M 2351 FM Siddharth Jagadeesh 2312 9
1 GM Kotronias Vasilios 2519 IM Kazakouski Valery 2463 8
2 FM Borsuk Konstantin 2426 FM Budisavljevic Luka 2457 7
3 GM Abramovic Bosko 2353 FM Milosevic Milos 2276 6
4 FM Djokic Nenad 2320 GM Andreev Eduard 2420 5
                 
Round 9 on 2020/03/11 at 11:00            
                 
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
5 GM Andreev Eduard 2420 GM Ivanov Mikhail M 2351 10
6 FM Milosevic Milos 2276 FM Djokic Nenad 2320 4
7 FM Budisavljevic Luka 2457 GM Abramovic Bosko 2353 3
8 IM Kazakouski Valery 2463 FM Borsuk Konstantin 2426 2
9 FM Siddharth Jagadeesh 2312 GM Kotronias Vasilios 2519 1